Top Button

Електронна візова анкета

Будь ласка, зверніть увагу на те, що розгляд Вашої заяви на візу розпочинається тільки тоді, коли роздруковану і підписану анкету разом із усіма супроводжуючими документами подано до Візового Центру та сплачено візовий збір.

Зауважте, що після заповнення електронної анкети, Ви можете змінювати внесені дані протягом 90 днів від дати заповнення, використовуючи електронну адресу та пароль, який Ви вводили при реєстрації анкети. Після заповнення анкети, Вам слід роздрукувати її разом зі штрих-кодом, підписати та подати до Візового Центру чи Посольства протягом 90 днів.

Зверніть увагу, що літери коду, при відкритті PDF формату електронної анкети, необхідно вводити великими (Caps Lock).

Увага! Всі заявники, які подають документи до Посольства Фінляндії повинні заздалегідь заповнити електронну візову анкету. Відсутність заповненої та роздрукованої електронної анкети може бути причиною відмови у подачі документів. Анкети, заповнені від руки не приймаються.

Відвідувати цей сайт найкраще за допомогою Microsoft Internet Explorer 6.0 або більш сучасної версії.

Якщо Ви вже почали заповнювати або вже заповнили Вашу анкету і маєте повернутися до неї, будь ласка, скористайтеся цим посиланням

Вам необхідно роздрукувати анкету разом із штрих-кодом, який утвориться під час заповнення електронної анкети, як частина даного процесу. Анкету із штрих-кодом та всіма іншими супроводжуючими документами необхідно подати до Візового Центру в Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську або Харкові.

Рекомендовано також мати під рукою наступну інформацію про:

 • Закордонний паспорт
 • Адресу проживання у Фінляндії
 • Маршрут поїздки

Найбільш розповсюджені запитання щодо анкети

 • Я повинен використовувати анкету, заповнену через Інтернет, або я можу заповнити анкету від руки, як раніше?

  Ви можете використовувати також паперову анкету, але ми рекомендуємо використовувати анкету, заповнену через Інтернет-систему завжди, коли у Вас є така можливість. Це спростить та пришвидшить процес опрацювання Вашої заяви. Бланк анкети для заповнення від руки можна отримати у Візовому центрі, якщо є така необхідність.

 • Якщо я сьогодні заповню анкету, коли віза буде готова?

  Розгляд заяви розпочинається в день подачі роздрукованої та підписаної анкети разом із додатковими документами до Візового Центру та сплати візового збору, а не в день заповнення анкети. Інформацію щодо термінів розгляду заяви Ви можете знайти на сайті Візового Центру чи Посольства Фінляндії.

 • Якщо я заповню анкету сьогодні, коли я можу її подати? Чи повинен я подати її в той же день або я можу прийти пізніше?

  Необов’язково подавати анкету в той самий день. Ви можете призначити час подачі документів через наш сайт або прийти та подати документи протягом 14 днів без попереднього запису.

 • Згодом я помітив, що вніс невірні дані в анкету. Я можу виправити помилки ручкою чи повинен робити це через Інтернет?

  Виправлення слід робити через систему візових заяв. Ви можете повернутися до системи, використовуючи Ваш логін та пароль. Не забудьте роздрукувати нову, виправлену заяву, разом зі штрих кодом та підписати її. Підписи необхідно ставити в пункті 37 та в кінці останньої сторінки. У випадку запиту багаторазової візи потрібно також підписати пункт на останній сторінці анкети про необхідність придбання полісу медичного страхування для першої і наступних поїздок.

 • Чи можу я внести зміни до анкети, яку я заповнив через Інтернет? Чи потрібно мені роздруковувати нову анкету та штрих-код?

  Ви можете змінювати дані у анкеті до моменту її подачі на розгляд у візовий відділ. У Вас є можливість повертатися до системи візової анкети, використовуючи Ваш особистий логін; після завершення редагувань, нову анкету разом із штрих-кодом необхідно роздрукувати. Пам`ятайте підписати кінцевий варіант анкети. Підписи необхідно поставити в пункті 37 та в кінці останньої сторінки. У випадку запиту багаторазової візи потрібно також підписати пункт на останній сторінці анкети про необхідність придбання полісу медичного страхування для першої і наступних поїздок.

 • Яка адреса має бути вказана в анкеті – фактична чи юридична?

  В пункті 17 в аплікаційній формі має бути вказана фактична адреса. Юридичну адресу потрібно вказати в полі анкети «Додаткова інформація».

Зверніть увагу:

 • Візова заява має бути заповнена латинськими літерами
 • Всі обов’язкові поля мають бути заповнені
 • Роздрукуйте Вашу візову заяву
 • Не забудьте підписати анкету