Top Button

Призначити дату подачі документів

Будь ласка, зауважте, що у випадку, якщо ви здійснили запис на подачу документів до Візового Центру у період з 25 до 29 січня 2016 року до 22 січня, і бажаєте отримати нову дату, ми ласкаво просимо вас використати нижче вказаний лінк для того, щоб знову зареєструватися. Дякуємо за Ваше розуміння та співпрацю

ВАЖЛИВО: Звертаємо Вашу увагу, що запис до Посольства відбувається виключно заявником особисто. Запис від імені заявника не проводиться.

Для того, щоб записатися на подачу документів на отримання візи чи дозволу на перебування з метою проживання, роботи чи навчання до Посольства Фінляндії в Києві, зверніться, будь ласка, до нашого контакт-центру за телефоном: +(38) 044 594 12 69 з 08:30 до 15:30 з понеділка по п`ятницю, окрім офіційних вихідних днів.

Увага! Всі заявники, які подають документи до Посольства Фінляндії повинні заздалегідь заповнити електронну візову анкету за наступним посиланням http://visa.finland.eu/Ukraine/visa_application_form.html Відсутність заповненої та роздрукованої електронної анкети може бути причиною відмови у подачі документів. Анкети, заповнені від руки не приймаються.

З питань, що пов’язані з видачею віз, а також для запису на подачу документів, звертайтеся:

Години роботи контакт-центру:
з 08.30 до 15.30 години, з понеділка по п’ятницю, окрім офіційних вихідних днів.

Контактні номери контакт-центру:
(+38) 0 44 594 12 69 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів)
Ви також можете написати нам за адресою: Finlandvisaukraine@vfshelpline.com