Top Button

Новини та повідомлення

 • 31 травня 2019

  Шановні заявники!

  Інформуємо Вас про те, що з 3 червня 2019 року змінюється номер телефону на +380 44 390 74 59

 • 08 квітня 2019

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 12 березня 2019

  Шановні заявники!

  Починаючи з 11 березня 2019 року, Посольство Фінляндії відкрило додаткові слоти для реєстрації заявників на подачу документів на отримання дозволу на перебування та дозволу на роботу.

  Зареєструватись на подачу Ви можете, як і раніше, за телефоном Візового центру:+380 44 594 1269 (8.30 – 15.30).

  У разі нової реєстрації на подачу документів, просимо Вас анулювати попередню реєстрацію за телефоном візового центру.

 • 16 березня 2018

  Шановні заявники!

  Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом документів на сезонні роботи розпочато. Будь ласка, плануйте Вашу поїздку завчасно.

 • 16 березня 2018

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу на те що, заявники які мають два паспорти, звичайний та біометричний, мають право подавати документи на короткострокову Шенгенську візу з метою сезонної роботи.

 • 16 January 2018

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що з 18 та 19 січня 2018 року Візовий Центр Фінляндії не буде приймати документи на отримання візи. Видача паспортів буде в звичайному режимі.

 • 28 грудня 2017

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїхав до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.

 • 21 грудня 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 10 October 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями з 14 по 16 жовтня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 26 July 2017

  Шановні заявники! Зауважте, що нашо кол-центр змінює години роботи з 8.30 до 15.30 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів).

 • 18 May 2017

  До уваги заявників, що планують поїздки до країн Шенгенської зони:

  Починаючи з 11 червня 2017 року заявники, що мають біометричний паспорт не потребують візу для короткострокових поїздок до країн Шенгенської зони. Для того, щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу, відвідайте сайт Посольства Фінляндії (http://www.finland.org.ua) або відвідайте вебсайт «Відкритої Европи» (http://openeurope.in.ua/), офіційної кампанії Делегації ЕС, що має на меті проінформувати громадян України про можливості та зобов'язання безвізового режиму.

  Звертаємо увагу заявників, що згідно з розпорядженням Посольства Фінляндії, починаючи з 1 червня 2017 року не будуть прийматися заяви на візи з біометричними паспортами.

 • 18 May 2017

  Важливе повідомлення:

  Дата закінчення подачі документів для поїздок на сезонні роботи - 15 червня 2017 року.

 • 08 March 2017

  Зверніть увагу, що з 9 березня 2017 року Візовий Центр Фінляндії починає приймати документи з метою Сезонних робіт.

 • 01 June 2016

  Послуга призначення дати подачі документів до Пунктів Прийому Візових Анкет чи до Посольства Фінляндії в Україні є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Звертаємо вашу увагу, що інтернет сторінка (http://visacenter-ukraine.com/poland-kyiv.shtml ) не є ресурсом компанії VFS Global, чи візових центрів. Просимо Вас бути обачним при здійсненні реєстрації і використовувати лише офіційні джерела та ресурси.

 • 14 April 2016

  Увага!

  З 18 квітня 2016 року Візовий Центр у місті Харків працюватиме за новою адресою:

  м.Харків, вул.Героїв Праці 7, ТРЦ «Караван», 2 поверх.

 • 19 February 2016

  До уваги заявників на отримання візи на сезонну роботу в Фінляндії

  Ви можете працювати у Фінляндії без дозволу на перебування, якщо ваша робота - збір ягід чи фруктів, або збір овочів, чи робота на хутровій фермі,  і загалом термін роботи не перевищує 90 днів. Будь ласка, зверніть увагу, що для усіх інших видів сільськогосподарських робіт незалежно від терміну роботи потрібно отримувати дозвіл на перебування. Для проходження стажування також  необхідно отримувати дозвіл на перебування.

  На інтернет-сторінці посольства є інформація фінською мовою для фермерів  стосовно акредитації.
  Подача документів на акредитацію фермерів на сезонні роботи в Фінляндії на 2016 рік закінчилась 12.02.2016. Після розгляду цих документів, посольство проінформує усіх роботодавців щодо отримання ними акредитації. Заяви на візу можливо буде подавати починаючи з 3.3.2016 року.

  Усі заявники на візу повинні  з'явитися особисто на подачу візових документів, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Це не стосується візових заявників, які вже надавали відбиткі пальців для Шенгенської візи.

  Посольство звертає увагу візових заявників, що вони несуть відповідальність за інформацію, вказану в аплікаційній заяві , та за додаткові документи до цієї заяви.
  Для того, щоб пришвидшити процес подачі документів у Візовому Центрі, будь ласка, заповніть анкету онлайн за посиланням: https://www.vfsvisaonline.com/OnlineVAF-Finland?Country=s5tjN5MW2T/0IzdlcPoysg==
  Також звертаємо вашу увагу, що усім групам необхідно здійснити попередню реєстрацію до Візового Центру за телефоном: + 38 044 594 12 69 Пн-Пт, окрім офіційних вихідних днів.

  У разі виникнення питань прохання звертатись до посольства електронною поштою за адресою: KIO.Viisumi@formin.fi

 • 11 December 2015

  Зауважте, що Візовий Сервіс Центр у Донецьку (Ленінський Проспект 4а) зачинено, починаючи з 14.07.2015 – до наступної інформації. Просимо всіх заявників звернути на це увагу і планувати подачу документів у найближчому Візовому Центрі.

 • 20 November 2015

  Увага! Всі заявники, які подають документи до Посольства Фінляндії повинні заздалегідь заповнити електронну візову анкету за наступним посиланням

  http://visa.finland.eu/Ukraine/visa_application_form.html Відсутність заповненої та роздрукованої електронної анкети може бути причиною відмови у подачі документів. Анкети, заповнені від руки не приймаються.

 • 22 Octobet 2015

  Шановні заявники,

  Зауважте, будь ласка, що Візовий Центр у Дніпропетровську буде знаходитися за новою адресою з 2 листопада 2015. Нова адреса Візового Центра: просп. Карла Маркса 22, Бізнес Центр «Атріум», 2-й поверх.

 • 15 June 2015

  Зауважте, будь ласка, що починаючи з 23-го червня, громадянам України та інших країн, що легально проживають на території України необхідно особисто бути присутніми при подачі документів для здачі біометричних даних (відбитків пальців та цифрової фотографії). Вимога стосується заявників, які подаються на отримання короткострокової шенгенської візи (до 90 днів у півріччі).

  Для отримання детальної інформації про «Збір біометричних даних» натисніть тут.

 • 24 January 2015

  Візовий Центр в Одесі змінює адресу розташування.

  Прийміть, будь ласка, до уваги, що з 26 січня 2015 року Візовий Центр в Одесі буде знаходитися за новою адресою. Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

 • 20 November 2012

  Будь ласка, завантажте та заповніть Письмову згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Письмову згоду на обробку персональних даних також можна заповнити у Візовому Центрі. Для того, щоб завантажити Письмову згоду, будь ласка, натисніть тут

 •  

  Посольство не рекомендує співпрацювати з будь-якими неакредитованими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять не користуватися даними послугами.

 •  

  Для того, щоб записатися на подачу документів на отримання візи чи дозволу на перебування з метою проживання, роботи чи навчання до Посольства Фінляндії в Києві, зверніться, будь ласка, до нашого контакт-центру за телефоном: +(38) 044 594 12 69 з 08:30 до 15:30 з понеділка по п`ятницю.

 •  

  Будь ласка, зверніть увагу, що запис на подачу документів до Посольства або Візового Центру є БЕЗКОШТОВНИМ. За дану послугу додаткова сплата не береться. Ви також можете прийти до Візового Центру без запису – ця послуга також є безкоштовною. Посольство Фінляндії та Візовий Центр не співпрацюють з агентами, які пропонують свої послуги поза межами Посольства чи Візового Центра. Ви можете прийти до Візового Центру для подачі документів без попереднього запису. Ви також можете записатися на подачу документів за номером 044 594 1269 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів). У цьому випадку Вам необхідно надати ім’я та паспортні дані заявника.

 •  

  Шановні заявники! Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи безпосередньо до Посольства Фінляндії або до Візового Центру. Щоб записатися на подачу документів до Посольства Фінляндії, будь ласка, зателефонуйте до нашого кол-центру за номером 044 594 12 69 з 8.30 до 15.30 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів) або пишіть на нашу електронну адресу Finlandvisaukraine@vfshelpline.com.

  Записатися на подачу документів до Візового Центру Ви можете самостійно на нашому сайті http://visa.finland.eu або зателефонувавши до нашого кол-центру за номером 044 594 12 69 з 8.30 до 15.30 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів) або написавши на нашу електронну адресу Finlandvisaukraine@vfshelpline.com. Подати документи через Візовий Центр заявники можуть також без попереднього запису.