Top Button

Додаткові послуги

Мобільна Біометрія:

Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії за ціною, вказаною в таблиці нижче. Ціни у наведеній нижче таблиці не включають консульський збір, сервісний збір і транспортні витрати.

Заявник може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для заявників. Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком і в національній валюті (гривня).

No. Умови бронювання Ціна
1. Послуга мобільної біометрії за 1 заявника  5035 грн (еквівалент 150 євро)
2. Послуга мобільної біометрії за 2 години  6375 грн (еквівалент 190 євро)
3. Послуга мобільної біометрії за 4 години  12755 грн. (еквівалент 380 євро)
4. Послуга мобільної біометрії за 6 годин  19130 грн. (еквівалент 570 євро)
5. Послуга мобільної біометрії за 8 годин  25510 грн. (еквівалент 760 євро)


Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком в національній валюті (гривня). Тарифи вказано з урахуванням ПДВ 20%

Для бронювання послуги зверніться на електронну адресу mobilebiometrics-ukr@vfshelpline.com, зателефонуйте до контакт центру +380442245767 або натисніть тут. Під час бронювання послуги заявники мають повідомити наступні дані: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, адресу і дату зняття біометричних даних. Підтвердження бронювання відбувається протягом 1 робочої доби.

Примітка: варіанти бронювання з 2 по 5 можуть бути обрані для декількох осіб відповідно до кількості заявників що подають документи на отримання візи до Фінляндії.


Послуга кур'єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур'єрською службою TMM-EXPRESS в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур'єра. Маючи відмінну мережу офісів, TMM-EXPRESS може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги складає 150 гривень, і звісно, ця послуга є додатковою. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Перелік міст, куди здійснюється кур'єрська доставка.

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів (за бажанням)

Тепер заявники можуть замовити послугу кур’єрської доставки оброблених документів після подачі документів – швидкий і надійний спосіб зекономити час та отримати свої документи без особистої присутності у Візовому Центрі. Ця послуга може бути замовлена за наступним посиланням або за електронною адресою: finlandvisaukraine@vfshelpline.com або за номерами телефонів: (+38) 044 594 12 69

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий Збір, і звісно, ця послуга є додатковою. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Послуга SMS інформування (за бажанням)

Ми можемо повідомляти Вам, на якому етапі розгляду знаходиться Ваша візова заява! Запитайте працівника Візового Центру при подачі документів та замовте нову SMS послугу. Цю послугу можна замовити лише підчас подачі документів. Ця послуга є безкоштовною.

Послуга фотокопіювання (за бажанням)

Ви можете скористатися фотокопіювальним апаратом у будь-якому з Візових Центрів вартість послуги складає 2,50 за одну копію.

Послуга фотографування (за бажанням)

Фото кабіна із апаратом самообслуговування доступна у Візовому Центрі. Вартість послуги складає 50 грн.

Послуга медичного страхування (за бажанням)

Ви можете придбати поліс медичного страхування у Візовому Центрі.

Зверніть увагу, що всі перераховані вище послуги не є обов'язковими та надаються для користі заявника. Заявники можуть замовляти їх добровільно.