btn_top

RANDEVU ALIN

Bu sayfa Antalya, İstanbul ve Ankara’daki Finlandiya Vize Başvuru Merkezlerine vize başvurusu için randevu almanıza veya randevunuzu yeniden düzenlemenize olanak sağlar. Lütfen başvuru yapacağınız yerin neresi olduğunu iyice öğrenin.

Vize Başvuru Merkezi’nde bekleme sürenizi azaltmak için randevu almanızı öneririz.

Not: Bir randevu sadece bir başvuru için geçerlidir. Sadece 12 yaşından küçük çocuklar anne-babalarıyla aynı randevu saatinde başvurularını verebilirler. Eğer grup olarak başvuru yapacaksanız grubunuzdaki kişi sayısı kadar randevu almanız gerekir. Eğer anne-babanın randevu saati çocuğun randevu saatinden farklıysa hepsi aynı randevu saatinde başvuru yapabilir.

Randevu almak için tıklayınız

Bu sayfa IE 10 ve üzeri, Firefox 30.0 ve üzeri, Chrome 30.0 ve üzeri, Safari 9 ve üzerini destekler.

Vize başvurusu için randevu alınması durumunda, VFS başvuru merkezinin oturma izni başvurusu kabul etmeyeceğini lütfen unutmayın. Aşağıdaki link sadece vize başvurusu için geçerlidir. Oturma izni başvurusu başvurusu için, lütfen aşağıda gördüğünüz web sitesi aracılığıyla ile  randevu alınız: residencepermits.finland.fi.

Sisteme girilen tüm verilerin doğru olması gerektiğini dikkate alınız. Önceden sunulan belgeleri kontrol listesi ile doğrulayaraki dikkatle doldurulan vize başvuru formuna fotoğrafı yapıştırmanızı ve ek belgelerin fotokopilerini çekmenizi öneririz. (Ör: çocuk için muvafakatname ve doğum belgesi).