Top Button

Призначити дату подачі документів

На цій сторінці ви можете записатися на подачу документів на візу до Фінляндії у Візовий центр/подання в офісі Візового Центру від імені Посольства Фінляндії в Києві у зручний для вас час.

Якщо ви плануєте відвідати Візовий Центр, перейдіть за цим посиланням.

Призначення дати подачі до Візового центру Фінляндії.

Ви можете записатися на подачу документів до Візового центру онлайн або через інформаційно-довідковий центр: + 38 044 3907459

Заявники, які бажають подавати документи на отримання візи у Візовому Центрі від імені Посольства, повинні мати підтвердження призначення на подачу документів і звернути увагу на таке:

  • У випадку, якщо заявники з тієї ж сім'ї отримали різні часові слоти для подання протягом того ж дня вони повинні зібратися разом, оскільки вони можуть мати загальний пакет документів.
  • У випадку, якщо дитина віком менше 12 років, вона не повинна приходити на подачу особисто.
  • Діти віком від 12-14 років повинні прийти особисто, оскільки вони будуть зобов'язані надавати свої біометричні дані

Призначення на подачу документів у Візовому Центрі від імені Посольства

Призначення на подачу документів у Візовому Центрі від імені Посольства:

  1. Створіть обліковий запис, зареєструвавши електронну пошту в системі призначення. При реєстрації ви отримаєте OTP (разовий пароль) на одну зареєстровану електрону пошту.
  2. ОТР повинен бути введений з метою активації вашого рахунку.

    Після активації облікового запису, будь ласка, зареєструйтесь, натиснувши на "призначити подачу". Будь ласка, зверніть увагу, що реєстрація може бути виконана тільки між 08:00 та 18:00

  3. Ви отримаєте листа, що підтверджує вашу реєстрацію.
  4. Якщо ваш запис підтвердиться, ви отримаєте лист, що підтверджує ваше призначення.
  5. Якщо запис не підтверджений, ви можете створити нову реєстрацію після 24 годин або відвідати Візовий центр для подачі заяви на візу до Фінляндії.

Щоб записатися на подачу документів на візу або дозвіл на проживання в посольство Фінляндії, Київ, зв'яжіться з інформаційно-довідковим центром за телефоном (+ 38) 3907459 з 08:30-15:30 години з понеділка по п'ятницю.

Заявники, які записалися на подачу документів від імені Посольства, повинні прийти до Візового центру посольства Фінляндії для подання візової заяви та для збору біометричних даних. Будь ласка, зверніть увагу, що Візовий Центр Посольства Фінляндії не може зробити перезапис або ануляцію подачі документів.

Візовий Центр Посольства Фінляндії не рекомендує заявникам співпрацювати з будь-якими неакредитованими агентами-особливо агентами, що пропонують такі послуги, як запис на подачу документів до Посольства. Ні консульство, ні Візовий центр не надають такі послуги.

Будь ласка, скористайтеся цією сторінкою, щоб записатися на подачу документів на візи до Фінляндії через Візовий Центр від імені Посольства Фінляндії.

Будь ласка, зверніть увагу, що запис на подання заяви в посольство Фінляндії або Візовий центр є безкоштовним. Ви також можете відвідати Візовий Центр, щоб подати заявку без попереднього запису.

Будь ласка, візьміть до уваги, що всі дані, що надаються в системі, повинні бути правильними. Ми просимо Вас завчасно взяти до відома необхідні документи, заповнити візову анкету в деталях, необхідне фото за вимогами на подання документів на візу та підготувати копії додаткових документів (наприклад: згода батьків на виїзд дитини за кордон та свідоцтво про народження дитини).

З питань, що пов’язані з видачею віз, а також для запису на подачу документів, звертайтеся:

Години роботи контакт-центру:
з 08.30 до 15.30 години, з понеділка по п’ятницю, окрім офіційних вихідних днів.

Контактні номери контакт-центру:
(+38) 0 44 390 74 59 (з понеділка по п’ятницю за виключенням святкових днів)
Ви також можете написати нам за адресою: Finlandvisaukraine@vfshelpline.com