Top Button

Як подати візову заяву

Крок 1 :

Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи:.

Скористайтеся сторінкою «Все про Шенгенські візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо. Ви можете заповнити електронну візову анкету – це збереже Вам час прогягом візиту до Візового Центру.

Крок 2 :

Призначте дату та час подачі документів до Візового Центру:

Перед подачею документів до Візового Центру ми радимо Вам записатися. Зробити це можливо онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Інформація про деталі процедури запису на нашому сайті допоможе Вам у цьому. Ви також можете подати документи без попереднього запису.

Для того, щоб записатися на подачу документів на отримання візи чи дозволу на перебування з метою проживання, роботи чи навчання до Посольства Фінляндії в Києві, зверніться, будь ласка, до нашого контакт-центру за телефоном: +(38) 044 390 74 59 з 08:30 до 15:30 з понеділка по п`ятницю. Ви також можете звертатися за електронною адресою: Finlandvisaukraine@vfshelpline.com

Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо Ви записані на подачу документів на короткострокову візу безпосередньо до Посольства Фінляндії в Україні, Вам необхідно звернутися до Візового Центру за адресою м. Київ, Спортивна площа 1А, ТРЦ «Гулівер» 8й поверх. Для більш детальною інформацією зверніться, будь ласка, за телефоном 38 044 390 74 59.

Для груп: якщо планується подача групи більше ніж 10 заявників, повідомте нас,заздалегідь, написавши лист на finlandvisaukraine@vfshelpline.com.

Для дітей до 12 років: присутність дітей, віком до 12 років не є обов’язковою при подачі документів, оскільки вони звільняються від здачі біометричних даних. Фотографія паспортного зразка є обов’язковою для подачі документів. Щоб дізнатися деталі, ознайомтесь із розділом «Вимоги до фотографій», який знаходиться у кожній із категорій віз.

Крок 3 :

Подайте документи до Візового Центру:

З'явіться до Візового Центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи. Відвідайте посилання «КОНТАКТИ», щоб обрати Візовий Центр.

Крок 4 :

Оплатіть суму:

Працівник надасть Вам інформацію про суму візових зборів які Вам необхідно сплатити в касі в гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, здійснених у Візовому Центрі.

Крок 5 :

Пройдіть на здачу біометрії

Пройдіть до біометричної кабіни для здачі цифрової фотографії та відбитки пальців, за виключенням певних винятків. Громадянам України та громадянам інших країн, які легально проживають на території України необхідно буде обов’язково бути присутніми при подачі документів особисто для здачі біометричних даних (відбитків пальців, цифрової фотографії), що є простою і зрозумілою процедурою. Дана вимога стосується заявників, які подаються на короткострокову візу (термін перебування – максимум 90 днів у півріччі).

Присутність дітей, віком до 12 років не є обов’язковою при подачі документів, оскільки вони звільняються від здачі біометричних даних. Фотографія паспортного зразка є обов’язковою для подачі документів. Щоб дізнатися деталі, ознайомтесь із розділом «Вимоги до фотографій», якій знаходиться у кожній із категорій віз. Щоб ознайомитись із переліком виключень для здачі біометрії, натисніть тут

Крок 6 :

Отримайте паспорт із прийнятим рішенням:

Перевірте статус Вашої заяви за реєстраційним номером, який Ви отримали під час подачі документів, і коли рішення щодо Вашої заяви буде готове, приходьте отримувати паспорт. Якщо Ви замовили кур`єрську доставку, то паспорт буде доставлено Вам за вказаною адресою.

Будь ласка, зверніть увагу:

Візовий Центр пропонує сучасну SMS послугу,яку отримає заявник як тільки паспорт повернеться з Посольства Фінляндії в Києві. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника. Для того, щоб замовити дану послугу, заявникам слід надати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти при подачі документів у Візовому Центрі.

Під час подачі документів у Візовому Центрі заявник може замовити послугу кур’єрської доставки паспорту. При подачі документів зверніться до працівника Візового Центру для отримання більш детальної інформації про дану послугу.

НазадДалі