Top Button

Про Шенгенські візи

Візовий Центр обробляє заяви на отримання короткострокових віз (до 90 днів у півріччі). Паспорт повинен бути дійсним принаймні 3 місяці після запланованого перебування у Фінляндії та повинен мати принаймні 2 вільні сторінки. Термін дії паспорту не повинен перевищувати 10 років. Якщо такі умови не дотримані, заявнику потрібно отримати новий паспорт до моменту подання заяви на візу.

Всі заявки, подані в Візовому Центрі, будуть відправлені до Посольства Фінляндії в Києві для обробки. Співробітники Візового Центру не можуть впливати на прийняття рішення Посольством Фінляндії.

Увага! Хто може подавати документи на отримання візи

Із запровадженням ВІС в Україні з 23-го червня 2015 року, кожен заявник повинен подати свої документи особисто за виключенням деяких випадків. Для отримання більш детальної інформації про ВІС, натисніть тут.

Для ознайомлення зі списком акредитованих страхових компаній натисніть тут

Обрана заявником візова категорія повинна відповідати меті поїздки до Фінляндії.

Виключно заявник обирає категорію візи - працівники Візового Центру не вповноважені надати Вам допомогу в прийнятті рішення.

Заявники можуть подавати документи на короткострокову візу напряму до Посольства Фінляндії, попередньо записавшись. Щоб записатися, будь ласка, телефонуйте за нашим контактним телефоном.

Якщо Ви бажаєте отримати візу для відвідування Фінляндії на короткий термін, то вам необхідно попередньо подати документи на отримання візи, якщо громадянам країни вашого проживання необхідна віза. Громадянам України необхідна віза для відвідування Фінляндії.

Віза надає право іноземцю відвідати Фінляндію/інші країни Шенгенські країни** протягом обмеженого періоду (90 днів). Якщо Ви бажаєте перебувати у Фінляндії протягом довшого періоду (більше, ніж три місяці), вам необхідно подавати документи на довгострокову візу (Дозвіл на перебування/роботу) у Посольстві Фінляндії у м. Київ.

Наявність візи не дає автоматичного права в`їзду до Шенгенської країни. Власнику візи необхідно надати підтвердження виконання в`їзних умов на кордоні (дійсний проїзний документ, дійсна віза, ціль поїздки та засоби перебування).

ВАЖЛИВО: Для того, щоб отримати ШЕНГЕНСЬКУ візу в Посольстві Фінляндії в Києві, ФІНЛЯНДІЯ має бути основною країною Вашого перебування на території Шенгенської угоди або бути країною, де Ви будете проводити найбільшу кількість днів протягом Вашої подорожі. Якщо під час Вашого візиту Ви плануєте провести однакову кількість днів у декількох країнах Шенгенської угоди, країною першого в'їзду до Шенгенської території має бути Фінляндія. Будь ласка, натисніть тут, щоб підрахувати кількість днів, які ви можете провести у Шенгенських країнах.

Посольство Фінляндії в Києві повертатиме паспорти з рішенням до Візового Центру у Києві. Заявники повинні вирішити під час подачі документів яким чином вони бажають отримати свої паспорти чи документи: скористатися послугами кур’єра або забрати їх із Візового Центру, в якому вони подавали документи.

** Шенгенські країни: Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція та Швейцарія.